Dowiedz się jakie możliwości sfinansowania maszyny możesz otrzymać.

Dobierz dogodny dla Ciebie system finansowania.

Współpracujemy z bankami oraz firmami leasingowymi, gdzie nasz produkt i nasza firma jest w bazie klientów. Możemy pomóc w szybkim i korzystnym finansowaniu.

Zakup bezpośredni

W celu zdobycia szczegółowych informacji o finansowaniu skontaktuj się z nami.

Finansowanie nowych maszyn do obierania cebuli

Zastanawiasz się, jak zdobyć wsparcie finansowe na zakup nowych maszyn i urządzeń dla Twojej firmy? Szukasz pomocy merytorycznej w przejściu przez skomplikowane procedury urzędowe i bankowe?

Chcesz wiedzieć, jakie źródła finansowania są dla Ciebie dostępne? Prześledźmy wspólnie perspektywy rozwoju, jakie dają instytucje unijne i finansowe na rok 2023.

  • Czy możliwe jest dofinansowanie zakupu maszyn z KPO?
  • Kogo dotyczy program rozwoju?
  • Leasing maszyn przetwórczych
  • Czy można wziąć maszynę do obierania cebuli na kredyt?

Maszyna do obierania cebuli — dofinansowanie

Zakup nowych maszyn i urządzeń przeznaczonych dla przemysłu przetwórstwa rolno-spożywczego mieści się w polskim Krajowym Planie Odbudowy, co powinno cieszyć nie tylko przedsiębiorców, lecz także odbiorców owoców i warzyw.

Szansa na dofinansowanie przedsięwzięć związanych z modernizacją linii przetwórczych jest tym większa, że Komisja Europejska wyraziła już pozytywną opinię na temat założeń KPO. Abstrahując od niezrozumiałych poczynań polskiego rządu, pozostaje mieć nadzieję, że program zostanie uruchomiony jak najszybciej.

Przewidywane wsparcie ma dotyczyć małych i średnich przedsiębiorstw oraz mikroprzedsiębiorstw zajmujących się przetwórstwem rolno-spożywczym. Obejmuje ono zakup maszyn i urządzeń, a także rozbudowę i modernizację infrastruktury zakładu, w tym zakup i montaż maszyn i urządzeń do przechowywania, przetwarzania (maszyna do obierania cebuli) i sprzedaży produktów rolno-spożywczych.

Maszyna do obierania cebuli — leasing

Instytucje finansowe nader chętnie uczestniczą w procesie leasingowania wszelkiego wyposażenia dla zakładów przetwórczych.

Trzeba jednak dodać, iż dotyczy to wyłącznie przedsiębiorstw, decydujących się na nowe inwestycje w park maszynowy. Wydaje się to zrozumiałe, ponieważ tylko takie podmioty są w stanie podołać stale rosnącemu popytowi na owoce i warzywa.

Co ważniejsze, leasing na maszyny do obierania cebuli dla przetwórstwa jest prosty i tani, jednocześnie pozwala korzystać z nowoczesnych technologii bez konieczności posiadania własnych środków finansowych, co ma istotne znaczenie w przypadku nowo powstałych zakładów przetwórstwa rolno – spożywczego.

Finansowanie — maszyna do obierania cebuli z kredytu

W podobny sposób można rozpatrywać kwestię kredytowania zakupu nowych maszyn do obierania cebuli. Oczywiście wysokość oprocentowania kredytu zależna jest od indywidualnej umowy z bankiem. Trendem zauważalnym jest sprzyjanie klientom instytucjonalnym i biznesowym jako rozwojowym i budzącym zaufanie.

Inwestycja w nowoczesną technologię jest warunkiem sine qua non osiągnięcia większych zysków, zwłaszcza w kontekście produkcji eksportowej.

Nie sposób dzisiaj skutecznie zaistnieć na rynku, opierając się wyłącznie na przestarzałym sprzęcie. Finansowanie środków produkcji jest jednym z elementów strategii zarządzania.

Od tego zależy sukces Twojej firmy. Nie daj się wyprzedzić konkurencji.