Poznaj nasze realizacje.

Ponad 50 zadowolonych klientów.

mapa klientow

Realizacje linii do obierania cebuli

Proces przygotowania cebuli do dalszej obróbki bądź transportu do punktów dystrybucji wymaga od przedsiębiorcy zastosowania najnowszych technologii. Manufaktura, praca ręczna czy chociażby przestarzały park maszynowy nie mają racji bytu, zważywszy na ogromną konkurencję i jeszcze większy popyt. Rynek rolno – spożywczy przeżywa renesans po zastoju spowodowanym pandemią. W tym czasie powstały luki, dość szybko zapełniane nowo powstałymi przetwórniami.

W tej sytuacji trudno się dziwić ogromnemu zainteresowaniu, jakie wzbudza linia do obierania cebuli, stworzona przez zespoły inżynierskie zatrudnione w naszej firmie.

Linię do obierania cebuli – Projekt znaleźć można w halach przetwórczych największych potentatów na rynku polskim i europejskim. Nasze urządzenia usprawniają pracę, zwiększając wydajność przy jednoczesnym ograniczeniu zatrudnienia.

Znakomita większość procesów przetwórczych odbywa się automatycznie, dzięki czemu nie ma potrzeby angażowania znaczących sił i środków do bezpośredniej obsługi maszyn do obierania cebuli.

Pozwala to przedsiębiorcom oddelegować kadry pracownicze do innych, równie istotnych zadań.

Dołącz do ponad 50
zadowolonych partnerów

Jako producent maszyn do obierania cebuli dokładamy starań, by nasze wyroby stanowiły trzon technologiczny w najlepszych firmach reprezentujących polskie i europejskie przetwórstwo rolno – spożywcze.

Maszyny z naszym znakiem firmowym można znaleźć między innymi w przedsiębiorstwach:

mapa klientow
DARIUSZ KAMINSKI

skup owoców i warzyw

WARZYWA OLEJNICZAK GRZEGORZ

gospodarstwo rolne

STANEK ONIONS

skup, obieranie i sprzedaż cebuli

FHU MA-JA

hurtownie owoców i warzyw

AGRO BORKÓW

producent warzyw i owoców

SNEBO

przetwórstwa cebuliprzetwórstwa cebuli

ALLIUM SP Z.O.O.

branża rolniczo-spożywcza

PIAST SP Z.O.O.

grupa producentów owoców i warzyw

Przyszłość

Lista naszych realizacji jest znacznie dłuższa, a przecież nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. Ciągle pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, którymi wkrótce nie omieszkamy się pochwalić.

Od kwietnia 2019 roku tworzymy linię spełniającą wymagania przetwórców w kraju i za granicą. Chcemy, by logo PROJEKT S.C. stało się synonimem skuteczności i najwyższej jakości. Wiemy, że przed nami jeszcze długa droga, lecz wierzymy, że nam się uda, a lista naszych partnerów będzie stale się wydłuża